Naslovnica VIJESTI INFO ČLANOVI JUDO KLUBA “CHAMPION” NASTUPILI NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U TREBINJU

ČLANOVI JUDO KLUBA “CHAMPION” NASTUPILI NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U TREBINJU

370

Proteklog vikenda Judo klub “Champion” iz Vogošće nastupio je na 18. Međunarodnom judo kupu Trebinja i 11. Memorijalu “Miloš Mrdić”. Na turniru je nastupilo oko 600 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije. Članovi Judo kluba ”Champion” osvojili su 6 medalja – 2 srebrne i 4 bronzane.
Srebrni su bili Manar Hadžiavdić u kategoriji poletarke U11 -40kg i Ahmed Mehić u kategoriji mlađih pionira U13 -34kg. Ensar Hadžiavdić osvojio je dvije bronzane medalje i to u kategoriji mlađih pionira (U13 -55kg) i starijih pionira (U15 -55kg) a osim njega treća mjesta pripala su i Mirhi Kulenović (kadetkinje U18 -70kg) i Ahmedu Hadžiavdiću (kadeti U18 -90kg).
Pored njih dobar nastup su zabilježili i Amar Lović, Eldin Avdić i Emir Suljagić koji su izgubili borbe za medalju i osvojili 5.mjesto dok je Ilhan Letuka ovaj put nažalost ostao bez plasmana.