Naslovnica VIJESTI INFO BIJELJINA OPEN – NOĆ ŠAMPIONA: VOGOŠĆANSKI KARATISTI OSVOJILI ČETIRI MEDALJE

BIJELJINA OPEN – NOĆ ŠAMPIONA: VOGOŠĆANSKI KARATISTI OSVOJILI ČETIRI MEDALJE

509

U nedjelju je u Bijeljini održan tradicionalni međunarodni karate turnir „Bijeljina Open – Noć šampiona 2017“. Na ovogodišnjem turniru nastupilo je oko 750 takmičara iz 56 klubova iz 6 država. Karate klub „Sambon“ iz Vogošće na ovom takmičenju predstavio se sa 14 takmičara od kojih su četvorica uspjela da se domognu pobjedničkih postolja.
Bronzane medalje osvojili su Muamer Tarahija (juniori -61kg) i Muhamed Husejinović (juniori -70kg), dok je Dželil Tvrtković bio drugi u kategoriji dječaci 11 godina -45kg. Zlatnu medalju osvojio je Harun Smajić i još jednom potvrdio svoju dominaciju u kategoriji dječaci 10 godina -40kg.