Naslovnica VIJESTI INFO ATLETSKI KLUB VOGOŠĆA: AMIR OSMANOVIĆ I NEDŽIB ŠEHIĆ PRVACI FEDERACIJE BIH

ATLETSKI KLUB VOGOŠĆA: AMIR OSMANOVIĆ I NEDŽIB ŠEHIĆ PRVACI FEDERACIJE BIH

304

U subotu 13. februara u Zetri je održano Dvoransko prvenstvo Federacije BiH za mlađe kategorije (cicibani/ke, pioniri/ke, dječaci/djevojčice i mlađi junior/ke). Na prvenstvu su nastupili i članovi Atletskog kluba Vogošća, njih 13, u disciplinama 60 metara i 60 metara prepone.
Vogošćani su postigli odlične rezultate i uspjeli osvojiti dva naslova Prvaka Federacije BiH. U disciplini 60 metara prepone zlatnu medalju osvojio je Amir Osmanović dok je bronzana medalja pripala Nidalu Hasanoviću. Amir Osmanović bio je odličan i u disciplini 60 metara gdje je bio trećeplasirani dok je u ovoj disciplini najbolji bio Nedžib Šehić.